Skontaktuj się z nami:

email kontakt@virya-joga.pl

FB facebook.com/viryajoga

Prowadzący

Iza i Bunyu

Iza i Bunyu

 

Izabela Jabłońska

Izabela Jabłońska

Izabela Jabłońska – dyplomowana i certyfikowana nauczycielka jogi wg metody BKS Iyengara z aktualnym stopniem Introductory II, po kursie nauczycielskim pod okiem Konrada Kocota.

Jogę praktykuje od 2009r. Regularnie odbywa dodatkowe warsztaty z najlepszymi nauczycielami z Polski (Robert Spica, Jerzy Jagucki, Roman Grzeszykowski, Henryk Liśkiewicz, Katarzyna Pilorz, Ewa Wardzała i Natasza Moszkowicz) i zagranicy (Lois Steinberg z USA, Jaki Nett z USA, Gulnaz Daashti z Puny – Indie, Sharat Arora z Indii, Marina Jung z Australii, Rita Keller z Niemiec, Carrie Owerko z USA).
Na jogę trafiła poszukując dla siebie dodatkowego zajęcia, ale głębia, jaka stoi za tą praktyką spowodowała, że zainteresowanie zarówno filozofią za nią stojącą, jak i dalszym praktykowaniem, przerodziło się z czasem w ogromną pasję. Spowodowało to tak wiele pozytywnych zmian, że czuje się w obowiązku propagować posiadana wiedzę i umożliwić innym skorzystanie z wielu benefitów, jakie niesie ze sobą praktykowanie jogi.
Dyplom nauczycielski jogi Iyengara - stopień Introductory II

Dyplom nauczycielski jogi Iyengara – stopień Introductory II

Od kilku lat zdobywa praktykę nauczycielską w różnych wrocławskich szkołach, a od września 2016r. już na własną rękę – w założonej szkole Virya.
W związku z tym, że doświadczanie jogi jest bardzo złożone, zaczęła z Bunyu prowadzić bloga, na którym stara się porządkować swoje doświadczenia i przemyślenia związane z praktyką i teorią.
Bunyu

Bunyu

Bunyu zajmuje się głównie zen, ale ćwiczy też jogę. Prowadzi cotygodniową praktykę zazen.

Blog

Virya Joga jest blogiem prowadzonym głównie przez Izę i nieco przez Bunyu.
Blog skupia się na tematach związanych z szeroko rozumianą jogą, choć nie ogranicza się do niej. 🙂

 

Virya jest sanskryckim terminem oznaczającym energię, wigor, pilność i wysiłek. Zarówno w jodze, jak i w buddyzmie jest niezbędnym warunkiem osiągnięcia wyzwolenia.

Od września 2016r. Virya to nie tylko nazwa bloga, ale i szkoły, założonej przez Izę i Bunyu, aby w praktyce dzielić się swoją wiedzą dotyczącą jogi i zen.

Zapraszamy na zajęcia – informacje w zakładce Zajęcia jogi – Wrocław.

 

Napisz do nas: kontakt@virya-joga.pl

Facebook: facebook.com/viryajoga